#56 Vierka Ayisi: ”Prácou na sebe dokážeme zmeniť naše podvedomé vzorce správania!”
53:03

#56 Vierka Ayisi: ”Prácou na sebe dokážeme zmeniť naše podvedomé vzorce správania!”

07.11.2021

Vierka Aisy na ceste svojho života pochopila, že jej  poslaním je vedenie ostatných, aby prebývali vo vnútornom mieri, šťastí, zdraví a harmónií, vedomí si princípov samoliečenia a fungovania svojho vlastného vnútra. Stretnúť je môžete na hodinách jogy, meditácie, zvukoterapie či synchronizácie srdca. V rámci svojich workshopov prednáša a organizuje ženské diskusné kruhy na témy vnútornej radosti, harmónie a sily. Je súčasťou "harmonického komanda"  a v rámci štyridsaťdňovej Harmonickej výzvy vás prevedie technikami, ktoré vás dokážu napojiť  sa na svoje hlbšie ja. Prezradí aj to, ako si dobíja baterky ona sama, prečo rada trávi čas v prírode a nemá rada zimu.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.