#16: Andrej Jeleník: Psychológ radí ako zvládať svoje myšlienky a pocity - mindfulness
27:16

#16: Andrej Jeleník: Psychológ radí ako zvládať svoje myšlienky a pocity - mindfulness

18.01.2021
Psychológ Andrej Jeleník nám priblíži techniku, ktorá nám pomáha zvládať stres, myšlienky, pocity. Pomáha nám spomaliť a plnšie vnímať to, čo sa deje. Mindfulness, bdelá pozornosť, srdečný pohľad na svet. Viac o tom, ako zažívať vo svojom živote pohodu a spokojnosť sa dozviete od psychológa v tejto epizóde. Príjemné počúvanie.   

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.