#60 Miriam Latečková: Bylinkové recepty na najčastejšie detské ochorenia od fytoterapeutky
52:02

#60 Miriam Latečková: Bylinkové recepty na najčastejšie detské ochorenia od fytoterapeutky

06.12.2021

Rastie počet rodičov, ktorí sa snažia svoje deti liečiť čo najprírodnejšie bez zásahu chemických liekov. Je však nutné ponoriť sa do témy hlbšie a nechať si poradiť od odborníka.  V rozhovore s terapeutkou čínskej medicíny a fytoterapeutkou Miriam Latečkovou sa dozviete, v akej forme, množstve  a veku môžete deťom zavádzať bylinky do života a pomôcť im tak pri liečbe najčastejších detských ochorení. Reč bude aj o konkrétnych bylinkách a receptoch, ktoré môžete použiť na ceste ku zdraviu vašich detí.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.