# 66 Vanda Gallo: „Pocity po pôrode sú ako na húsenkovej dráhe, baby blues mi pomohla prekonať joga.”
39:08

# 66 Vanda Gallo: „Pocity po pôrode sú ako na húsenkovej dráhe, baby blues mi pomohla prekonať joga.”

23.01.2022

Vanda Gallo je lektorka jogy, pranajámy a meditácie. Do života jej prišla už v útlom veku, kvôli zdravotným komplikáciám, ktoré jej spôsobil náročný pôrod jej mamy. Neskôr sa venovala modelingu a cestovaniu po svete. Jedného dňa ju to prestalo napĺňať a a rozhodla sa ísť do Indie. Odvtedy tam bola nespočetne veľakrát a učeniu jogy sa venuje naplno. Momentálne žije v zahraničí, má malú dcérku Miu. V rozhovore otvorene rozpráva o tom ako si dovolila uvidieť pôrod aj inak ako bolestivú skúsenosť, prečo rodila doma, ako jej v prípravách pomohla joga a prečo odkazuje ženám, aby sa nebáli požiadať o pomoc, ak majú popôrodné baby blues alebo depresiu.

 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.