#65 Diana Ho Chi: ”Keď som otvorila tému násilia vo vzťahu, ženy mi písali a ďakovali!”
33:22

#65 Diana Ho Chi: ”Keď som otvorila tému násilia vo vzťahu, ženy mi písali a ďakovali!”

17.01.2022

Ak cvičíte s fitshaker.sk, Dianu Ho Chi,  ako trénerku sexy body, jogy či flexibility určite poznáte. Vietnamské korene sa postarali o jej exotický zjav a disciplínu v živote. Má kopec energie a okolo seba silnú ženskú komunitu, v ktorej ženy nielen cvičia, ale sa aj navzájom podporujú. V rozhovore sa dozviete aj to, kedy zo svojej inakosti urobila výnimočnosť, ako sa stará o svoje telo aj dušu, či prispôsobuje svoj nabitý kalendár aj svojmu ženskému cyklu a prečo, keď do vzťahu vstúpi násilie, treba sa zdvihnúť a odísť.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.