#64 Elier Ramos: „Kuba je miesto hriešneho tanca, chýba mi, ale chcel som od života viac!“#
31:35

#64 Elier Ramos: „Kuba je miesto hriešneho tanca, chýba mi, ale chcel som od života viac!“#

11.01.2022

Elier Ramentol Ramos je rodák z Kuby, DJ, profesionálny tanečník, dance & fitness inštruktor, lektor latino tancov salsa a bachata, ktoré učí vo svojom bratislavskom Dance & Fitness štúdiu by Ramos Studio. Pre Fitshaker si pripravil tanečné videá, ku ktorým hrá jeho autorská hudba. V rozhovore sa dozviete, prečo sa rozhodol odísť z Kuby, akí sú ľudia, ktorú tam žijú, ako sa dostal na Slovensko, ale aj čo iné by robil, ak by netancoval. Elier tiež prezradí, že prečo tanec v páre prirovnáva k hre medzi mužom a ženou, v ktorej je dôležitá komunikácia. 

 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.