#63 Emma Drobná: „Terapia je pre mňa cestou sebapoznania a veľmi ma baví!“
35:51

#63 Emma Drobná: „Terapia je pre mňa cestou sebapoznania a veľmi ma baví!“

27.12.2021

Je jednou z najúspešnejších slovenských speváčok a napriek tomu, že vystupovanie na pódiu miluje, na začiatku svojej kariéry to pre ňu, ako introverta, bola výzva. Dnes je šťastnejšia ako kedykoľvek predtým aj vďaka terapii. Tú vníma ako dôležitú súčasť práce na sebe a rozhodnutie pre ňu, považuje za jedno z najlepších v živote. Otvorene hovorí, že prežila aj obdobie, kedy necítila svoju hodnotu a pri otázkach vzťahov, zo skúsenosti cíti, že do partnerstva je dobré vstupovať z pozície „pohodlnej samoty.“ V rozhovore s Adri sa tiež dozviete, aký pohyb ju teraz teší najviac, či si vie predstaviť život na Ibize, kde za posledné obdobie spolu priateľom trávia veľa času, ale aj to ako prežíva vianočný čas.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.