#17: Andrejka Peniaková: Spoznaj jednu z najobľúbenejších tréneriek na Fitshakeri
28:21

#17: Andrejka Peniaková: Spoznaj jednu z najobľúbenejších tréneriek na Fitshakeri

24.01.2021

Andrejka je obľúbená inštruktorka, s ktorou si cez Fitshaker môžete zacvičiť pilates, jogu a gravidjogu. V tomto výnimočnom podcaste ju vyspovedala jej dobrá kamarátka, rádiová spíkerka a inštruktorka jogy Adri Špronglová. Dozviete sa, ako sa Andrejka dostala na cestu precvičovania, čo ju ovplyvnilo, kto je pre ňu inšpiráciou, ako sa pripravuje na rolu maminy, ale aj to ako sa tieto dve baby spoznali a či si sadli od prvého momentu.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.