#22: Martina Novotná: BEZOBALiS inšpiruje ako na udržateľnosť zdravým rozumom a pomalými krokmi
30:25

#22: Martina Novotná: BEZOBALiS inšpiruje ako na udržateľnosť zdravým rozumom a pomalými krokmi

28.02.2021

S Martinkou Novotovou z obchodíku Bezobalis sme sa porozprávali o udržateľnom životnom štýle - prečo a načo? Táto téma je pre mnohých stále nie moc atraktívna, avšak - je to jedna z najdôležitejších tém, nad ktorými treba veľa premýšľať, debatiť a konať. Tak šup, vypočuť si troška inšpirácie a začať meniť seba a okolie po malých krôčikoch už dnes. 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.