#44: Zuzana Woleková: O diastáze s fyzioterapeutkou Zuzkou
32:02

#44: Zuzana Woleková: O diastáze s fyzioterapeutkou Zuzkou

15.08.2021

Zuzka Woleková je fyzioterapeutka špecializujúca sa na uro-gynekologickú fyzioterapiu. Sprevádza ženy od prvej menštruácie až za menopauzu. Je odborníčkou aj na tému diastázy, s ktorou sa mnohé ženy stretávajú práve po pôrode. Porozprávali sme sa o tom, čo je diastáza, ako ju riešiť, aké cviky sú vhodné a naopak nevhodné. Viac o Zuzke nájdeš na gynfyzio.sk

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.