#25: Tina: Speváčka sa podelila o to, ako prežila pobyt v úplnej tme
33:56

#25: Tina: Speváčka sa podelila o to, ako prežila pobyt v úplnej tme

21.03.2021

Je veľa spôsobov sebapoznávania a každý by si mal vybrať ten, ktorý mu vyhovuje. Terapia tmou, nie je pre každého, ale stojí za to spoznať ju. V tichu a tme pred sebou nemáme kam ujsť. Podnety bežných dní pominú a človek môže upriamiť svoju pozornosť naplno do svojho vnútra. Napriek tomu, že nevidí, má príležitosť nahliadnuť na všetko, čo vedome alebo nevedome odkladal do zásuviek svojej mysle a čakalo to na otvorenie, vyliečenie a prijatie. Speváčka Tina sa podelila o svoju skúsenosť z pobytu v tme. Ako pobyt prebiehal, čo prežívala a čo jej dal, si môžete vypočuť v rozhovore s Adri.

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.