#20: Denisa Zlevská: Z pohľadu psychoterapeutky - Ako nájsť a udržať lásku vo vzťahoch
35:57

#20: Denisa Zlevská: Z pohľadu psychoterapeutky - Ako nájsť a udržať lásku vo vzťahoch

14.02.2021

Psychoterapeutka Denisa Zlevská nám prezradí, ako vyzerá láska vo vzťahu, ako druhému lepšie porozumieť, ako vo vzťahoch rásť. Mať dobré dlhodobé vzťahy je totiž jeden zo základných pilierov spokojného života, a je preto fajn, aby sme sa v nich "naučili chodiť". Tento podcast nás to síce nenaučí, ale prinesie nám inšpiráciu a tipy, čo si začať na sebe všímať a čo možno začať robiť trochu inak. Lebo slovami Denisky, "láska je zručnosť". 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.