#55 Andrej Jeleník: Smútok. Prečo je dôležité dovoliť si ho cítiť, objasňuje psychológ.
25:46

#55 Andrej Jeleník: Smútok. Prečo je dôležité dovoliť si ho cítiť, objasňuje psychológ.

30.10.2021

Dovoľujete si cítiť smútok? Naša kultúra príliš "tlačí" na prezentovanie najmä pozitívnych prejavov, čo ak však práve cítime napríklad smútok a potrebujeme ho skutočne cítiť a prejaviť? A ako to vôbec (bezpečne) urobiť? Vnútorná autenticita a zraniteľnosť, môže byť cesta k skutočnej s-pokojnosti, a práve o tom je táto epizóda s psychológom Andrejom Jeleníkom.

 

Podcast Fitshaker Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.