Fenomény: Obchodná ulica (5.3.2020 20:00)
26:16
Podcast: Fenomény

Fenomény: Obchodná ulica (5.3.2020 20:00)

05.03.2020
Bratislava má tak, ako iné mestá, svoje zaujímavé miesta. Tie, na ktoré sú obyvatelia hrdí a s ľahkosťou si ich obľúbia aj návštevníci, turisti, ale aj tie, na ktoré nie je byť prečo pyšní. Zvážte sami, kde u vás figuruje Obchodná ulica. V každom prípade, pre fotografov má svoje čaro. Nielenže nedajú na ňu dopustiť, ale od polovice 80. rokov minulého storočia ju už celé dekády dokumentujú fotografi Juraj Bartoš a Ľubo Stacho. Obaja jej venovali aj knihu. Na tému Obchodná – Fenomén ich do relácie RTVS Rádia DEVÍN Fenomény oslovila Zuzana Golianová.

Podcast Fenomény je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: RTVS
Kategórie: Kultúra
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.