FAIR PLAY: Slovenské mužstvo nie je slabé. Máme však hendikep
10:30
Podcast: Fair play

FAIR PLAY: Slovenské mužstvo nie je slabé. Máme však hendikep

22.06.2021

Dvakrát mali nôž na krku, dva razy uspeli. Zdolali Talianov, remizovali s Anglickom a postúpili na MS 2010 i ME 2016 do osemfinále. Slovenských futbalistov čaká do tretice rovnaká situácia. Tentokrát proti Španielom. Či sa im podarí dostať sa na Eure 2020 do vyraďovacej fázy sme v relácii TV Pravda - Fair Play rozoberali s niekdajším reprezentantom Szilárdom Némethom.

Podcast Fair play je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.