Podcast:Fair play

FAIR PLAY: Štefečeková a Grigar ma motivujú. Snáď aj ja prispejem

30.07.2021

V akej forme bude obhajovať olympijské zlato? Veril tomu, že sa k tomu v Tokiu počas pandémie vôbec dostane? A budú to jeho posledné preteky vo výnimočnej kariére? Hosťom relácie Fair Play bol Matej Tóth, šampión z OH v Riu de Janeiro 2016 v chôdzi na 50 kilometrov.

Podcast Fair play je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK