Podcast:Fair play

FAIR PLAY: Mali by futbalisti kľačať na ME? Boj s rasizmom sa dá vyjadriť aj inak

11.06.2021

Hokejový šampionát je za nami. Skončil sa kanadskou rozprávkou. Zraky slovenských fanúšikov sa tak z bielych klzísk upierajú na zelené trávniky. Futbalistov čakajú majstrovstvá Európy. Aké sú ich šance na šampionáte sme v relácii Fair Play rozoberali s trénerom Ladislavom Peckom.

Podcast Fair play je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK