FAIR PLAY: Aké šance dáva Slovákom bývalý kapitán Michal Sersen
09:49
Podcast: Fair play

FAIR PLAY: Aké šance dáva Slovákom bývalý kapitán Michal Sersen

21.05.2021

Vypočujte si novú športovú reláciu Fair Play. V jej prvej časti sa venujeme blížiacim sa hokejovým majstrovstvám sveta v Rige. Niekdajší reprezentant a súčasný kapitán Slovana Michal Sersen odhaduje šance tímu trénera Craiga Ramsayho, teší sa na jeho mladých členov i spomína na strieborný šampionát v roku 2012.

Podcast Fair play je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.