FAIR PLAY: Rada by som končila s úsmevom. Medaila by bol sen, tvrdí Dukátová
13:47
Podcast: Fair play

FAIR PLAY: Rada by som končila s úsmevom. Medaila by bol sen, tvrdí Dukátová

22.09.2021

Od austrálskeho Penrithu až po brazílske Rio de Janeiro obdivovali jej štýl. Krásny a rýchly tanec na vode. Učila sa ho v karloveskej zátoke, cibrila v Areáli Divoká voda v Čunove. Janka Dukátová tam urobila životné rozhodnutie a na tom istom mieste tento týždeň ukončí kariéru. Ako sa pred poslednými pretekmi v kariére cíti, prezradila v relácii Fair Play.

Podcast Fair play je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.