FAIR PLAY: Ramsay je iná liga. Mal som ponuky zo zahraničia, ale chcem titul s Nitrou, vraví Holešinský
09:19
Podcast: Fair play

FAIR PLAY: Ramsay je iná liga. Mal som ponuky zo zahraničia, ale chcem titul s Nitrou, vraví Holešinský

28.09.2021

Hokejová extraliga má za sebou prvé dve kolá. Dve mužstvá sú bez bodu, dve zasa stopercentné. Patrí k nim aj Nitra. Pod Zoborom sa tešia zo skalpu Košíc i cenného triumfu na ľade majstrovského Zvolena. Aká nálada je v kabíne majstra spred piatich rokov priblížil v Fair Play Adrián Holešinský.

Podcast Fair play je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.