FAIR PLAY: Nový trend na Eure? Kdeže, veď už Československo malo Pivarníka
10:01
Podcast: Fair play

FAIR PLAY: Nový trend na Eure? Kdeže, veď už Československo malo Pivarníka

12.07.2021

Futbalová Európa má svojho kráľa. V nedeľňajšom finále Eura 2020 zvíťazili Taliani nad Anglickom po penaltovom rozstrele. Vďaka čomu sa im to podarilo a aký turnaj máme za sebou sme debatovali v relácii Fair Play s futbalovým trénerom Ladislavom Peckom.

Podcast Fair play je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.