Kristína Svarinská: Nemyslím si, že v 21.storočí existuje téma, ktorá by mala byť tabu
30:08

Kristína Svarinská: Nemyslím si, že v 21.storočí existuje téma, ktorá by mala byť tabu

15.01.2021
Herečka Kristína Svarinská porozprávala Evite o novom komediálnom seriáli, v ktorom stvárnila jednu z hlavných postáv, o tom, ako trávila Vianoce osamote a mnoho ďalšieho, čo určite stojí za vypočutie.

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.