Viliam Pavlovský - Ešte stále nie je jasné, za akých podmienok sa môžu otvoriť terasy
36:40

Viliam Pavlovský - Ešte stále nie je jasné, za akých podmienok sa môžu otvoriť terasy

23.04.2021
Od pondelka si po dlhých mesiacoch opäť posedíme na terasách kaviarní a reštaurácií a zacvičíme v obľúbených fitness centrách. Ako to celé bude vyzerať? Ako budú vyzerať všetky pravidlá, ktoré sa budú musieť dodržať? Ako celú krízu reštaurácie a posilňovne zvládajú a ako im pomáha štát? Braňo Závodský sa rozprával so šéfom Iniciatívy pre gastro Viliamom Pavlovským a Pavlom Kyseľom z Únie fitness centier Slovenska. Celý článok: https://www.expres.sk/247262/viliam-pavlovsky-este-stale-nie-je-jasne-za-akych-podmienok-sa-mozu-otvorit-terasy/

Podcast Evita na Exprese je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Spoločnosť
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.