Európsky týždeň | Nejednotný postoj krajín Únie k izraelsko-palestínskemu konfliktu frustruje Brusel
09:25

Európsky týždeň | Nejednotný postoj krajín Únie k izraelsko-palestínskemu konfliktu frustruje Brusel

24.05.2021
Odmietnutie spoločného vyhlásenia EÚ ku konfliktu na Blízkom východe zo strany Maďarska potvrdzuje, že Budapešť je odhodlaná stavať sa proti tradičným diplomatickým nástrojom západných demokracií. Kanibalizuje však európsky potenciál vydobyť si na globálnej scéne meno. Druhou témou rozhovoru je európsky návrh reformy zdaňovania nadnárodných firiem, ktorá má zaplátať medzery v daňových zákonoch svojich členov. --- Vyrobili RTVS a Euractiv Slovensko

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.