EURACTIV podcast | Dôvody mladých prísť k májovým eurovoľbám
12:48

EURACTIV podcast | Dôvody mladých prísť k májovým eurovoľbám

04.02.2019
Rozprávali sme sa so skupinou osemnásťročných študentov, ktorí sa svoje okolie snažia presvedčiť, že zúčastniť sa na eurovoľbách má zmysel. Videorozhovo si môžete pozrieť na http://bit.ly/2MNPie1. Tento podcast vznikol vďaka podpore Európskeho parlamentu. Ak Vás zaujala iniciatíva Európského parlamenu, zapojiť sa môžete na www.tentorazidemvolit.eu. Všetky podcasty portálu EURACTIV Slovensko si môžete vypočuť na www.euractiv.sk/podcasty, v aplikácii Apple podcasty, google podcasty a streamovacej služby Spotify.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.