Európsky týždeň: Situácia na grécko-tureckých hraniciach sa s migračnou krízou v 2015 nedá porovnať
08:39

Európsky týždeň: Situácia na grécko-tureckých hraniciach sa s migračnou krízou v 2015 nedá porovnať

08.03.2020
Už onedlho má eurokomnisia predstaviť návrh zmien v azylovej a migračnej politike EÚ. Situácia na grécko-tureckých hraniciach bude mať pravdepodobne na vyjednávania o nej veľký vplyv. Európski lídri by však nemali prepadnúť populizmu ani dezinformáciám, ktoré z pohraničia prúdia. -------- Vyrobila redakcia rozhlasu RTVS (Boris Koreň/ Soňa Weissová) v spolupráci s portálom EURACTIV Slovensko / Lucia Yar

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.