EURACTIV Podcast | Od bratislavského protestu k bruselskému summitu: Ako sa darí bojovať s emisiami?
16:39

EURACTIV Podcast | Od bratislavského protestu k bruselskému summitu: Ako sa darí bojovať s emisiami?

27.03.2019
Klimatická politika bola témou posledného európskeho summitu. Ešte pred tým protestovali ľudia v 2 000 mestách na celom svete vrátane Slovenska za ochranu klímy. Plán boja s emisiami bude zamestnávať európskych politikov aj v najbližších mesiacoch. Európska únia pracuje na svojej klimatickej stratégii do roku 2050, Slovensko čaká útlm uhlia a transformácia priemyslu. V podcaste EURACTIV Slovensko sa pozrieme na to, či sa dá ambiciózna klimatická politika skĺbiť so silným priemyslom, ako možno energetický prechod financovať a čo očakávajú účastníci slovenského protestu. Pripravili Štefan Bako a Pavol Szalai -------- Tento podcast vznikol vďaka podpore Európskeho parlamentu. -------- Všetky podcasty portálu EURACTIV Slovensko si môžete vypočuť na www.euractiv.sk/podcasty, v aplikácii Apple podcasty, PodBean, Google podcasty a streamovacej služby Spotify.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.