Jaroslav Naď: Na vojenskú infraštruktúru by som prijal podporu od ktoréhokoľvek spojenca
28:39

Jaroslav Naď: Na vojenskú infraštruktúru by som prijal podporu od ktoréhokoľvek spojenca

21.01.2020
Voľby 202O | Pri otázkach o európskej armáde je skeptický. Súčasný plán rozvoja slovenskej obrany by roztrhal. Rusko by v strategických dokumentoch tak, ako naši susedia, označil za hrozbu. Za účasti OĽaNO v budúcej vláde by podľa tieňového ministra obrany nová koalícia nemala problém pripraviť kvalitný obranný program. ------- Podcast je súčasťou série predvolebných rozhovorov s expertmi politických strán na rôzne tematické oblasti. Prinesieme jeden podcast za každú relevantnú politickú stranu, pričom témy rozhovorov sa budú líšiť ------- Pripravili Katarína Detersová, Pavol Szalai, Štefan Bako a Adam Bajla. -------- Všetky podcasty portálu EURACTIV Slovensko si môžete vypočuť na www.euractiv.sk/podcasty, v aplikácii Apple podcasty, PodBean, Sticher, Google podcasty a streamovacej služby Spotify.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.