Maroš Šefčovič: Kým nebude svetová cena uhlíka, potrebujeme uhlíkové clo(čast 2)
27:55

Maroš Šefčovič: Kým nebude svetová cena uhlíka, potrebujeme uhlíkové clo(čast 2)

13.02.2020
Daň z uhlíka na hraniciach EÚ môže ochrániť aj slovenských oceliarov, hovorí MAROŠ ŠEFČOVIČ v druhej časti podcastu EURACTIV.sk. Eurokomisár upozorňuje, že Slovensko môže v tomto desaťročí získať z Európskej únie až miliardu eur na inovácie v zelenej ekonomike, musí však pripraviť dobré projekty. Slovenských manažérov v zahraničných automobilkách vyzýva, aby sa zasadzovali za výrobu elektromobilov v domovine. ------- Pripravili Zuzana Gabrižová, Pavol Szalai, Štefan Bako a Adam Bajla. -------- Všetky podcasty portálu EURACTIV Slovensko si môžete vypočuť na www.euractiv.sk/podcasty, v aplikácii Apple podcasty, PodBean, Sticher, Google podcasty a streamovacej služby Spotify.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.