EURACTIV Podcast | Moderná diplomacia
13:59

EURACTIV Podcast | Moderná diplomacia

29.11.2019
EURACTIV Slovensko sa spoločne s Heinrich Boll Stifftung podieľali v druhej polovici tohto roka na zaujímavom projekte. Spoločne s mladými diplomatmi, odborníkmi na zahraničnú politiku, ale aj so zástupcami mnohých veľvyslanectiev a zastupiteľstiev na Slovensku diskutovali na tri rôzne témy modernej diplomacie, jej praxe a výziev: o tzv. twiplomacii a úlohe sociálnych sietí v modernej diplomacii, o možnostiach verejnej politiky a o schopnostiach malých štátov nadväzovať potrebné medzinárodné partnerstvá. --- Tento podcast vznikol v spolupráci s pražskou kanceláriou Heinrich Boll Stifftung. --- Na tomto podcaste sa podielali Lucia Yar a Štefan Bako

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.