Šéf obrannej politiky na rezorte obrany: Armádne výdavky presiahnu pre krízu dve percentá HDP
30:02

Šéf obrannej politiky na rezorte obrany: Armádne výdavky presiahnu pre krízu dve percentá HDP

03.12.2020
Kvôli poklesu celkového HDP a dodatočným výdavkom presiahne v tomto roku slovenský obranný rozpočet dve percentá HDP, ktoré od členských štátov požaduje NATO. Do budúcna je pre slovenský obranný priemysel perspektívna aj renesancia v ťažkej pozemnej technike, hovorí v rozhovore MARTIN SKLENÁR. --- Realizované s finančnou podporou Ministerstva obrany SR vrámci dotačného programu. --- Pripravili Lucia Yar a Štefan Bako --- Všetky podcasty portálu EURACTIV Slovensko si môžete vypočuť na www.euractiv.sk/podcasty, v aplikácii Apple podcasty, PodBean, Sticher, Google podcasty a streamovacej služby Spotify.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.