EURACTIV Podcast | Kto uspel a kto neuspel: Híringy eurokomisárov, časť 1
39:32

EURACTIV Podcast | Kto uspel a kto neuspel: Híringy eurokomisárov, časť 1

04.10.2019
Editori EURACTIV.sk pozerali híringy vybraných eurokomisárov, aby ste vy nemuseli. Celkovo 27 hodín vypočúvania zosumarizovaných v necelých 40 minútach. Podcast mapuje híringy Maroša Šefčoviča (medzinštitucionálne vzťahy a strategický výhľad), Didiera Reyndersa (spravodlivosť), Heleny Dalli (rovnosť), Ylvy Johansson (vnútorné veci) Janusza Wojciechowského (poľnohospodárstvo), Elisy Ferreiry (súdržnosť a reformy), Sylvie Goulard (vnútorný trh), Kadri Simson (energetika), Jutty Urpilainen (medzinárodné partnerstvá) a Virnijusa Sinkevičiusa (životné prostredie a oceány). -------- Pripravili Zuzana Gabrižová, Marián Koreň, Pavol Szalai, Lucia Yar, Katarína Detersová a Štefan Bako. -------- Všetky podcasty portálu EURACTIV Slovensko si môžete vypočuť na www.euractiv.sk/podcasty, v aplikácii Apple podcasty, PodBean, Sticher, Google podcasty a streamovacej služby Spotify.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.