Diskusia | Európska politika povolebného Slovenska
02:13:44

Diskusia | Európska politika povolebného Slovenska

18.02.2020
VOĽBY 2020 | Aké sú slovenské záujmy v EÚ? Sú priority novej Európskej komisie v súlade s potrebami Slovenska? Čo treba spraviť, aby bolo Slovensko v EÚ viac počuť? Čo sa musí stať, aby bola slovenská európska politika efektívnejšia? Ktoré dôležité témy by malo Slovensko prinášať a otvárať? Aké vnútorné zmeny EÚ potrebuje? Vypočujte si záznam z diskusie "Európska politika povolebného Slovenska", ktorá sa konala 11. februára 2019 v Bratislave. Diskutovali: - Peter Kmec, Smer-SD - Ivan Štefunko, PS/Spolu - Tomáš Valášek, Za ľudí - Eduard Heger, OĽaNO Diskusiu moderovala: Zuzana Gabrižová, EURACTIV Slovensko ------- Podcast vznikol v spolupráci bratislavskou kanceláriou Fridrich-Ebert-Stiftung. ------- Pripravili Zuzana Gabrižová, Štefan Bako a Adam Bajla. -------- Všetky podcasty portálu EURACTIV Slovensko si môžete vypočuť na www.euractiv.sk/podcasty, v aplikácii Apple podcasty, PodBean, Sticher, Google podcasty a streamovacej služby Spotify.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.