Diskusia | Obnoviteľné zdroje musia byť nastavené citlivo, inak škodia
01:58:10

Diskusia | Obnoviteľné zdroje musia byť nastavené citlivo, inak škodia

23.03.2021
Vypočujte si záznam diskusie Obnoviteľné zdroje: Má Slovensko na viac? o tom, ako sa spätné zarátanie údajov o obnoviteľných zdrojoch prejaví na smerovaní slovenskej energetickej politiky. Prečo nie je splnenie cieľov v oblasti obnoviteľnej energie dôvodom na radosť? Bude sa kvôli novým číslam meniť klimaticko-energetický plán Slovenska? Kedy sa skončí stop stav? Ako s tým súvisí energetická chudoba a čistota ovzdušia? Dozviete sa v diskusii: Obnoviteľné zdroje: Má Slovensko naviac? Na tému diskutovali: - KAROL GALEK, Ministerstvo hospodárstva SR - MICHAL KIČA, Ministerstvo životného prostredia SR - LADISLAV MIKO, Zastúpenie Európskej komisie na Slovensku - JÁN KARABA, Slovenská asociácia fotovoltického priemyslu a OZE - JANKA SZEMESOVÁ, Slovenský hydrometeorologický ústav --- Podcast pripravili Irena Jenčová, Adam Bajla a Štefan Bako

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.