Sidorová: Lokálne príklady dobrej praxe sa niekedy šíria smerom nahor
51:38

Sidorová: Lokálne príklady dobrej praxe sa niekedy šíria smerom nahor

27.10.2020
„Spoločnosť sa mení spôsobom vedenia pilotných projektov a precedensov. Pokiaľ máme úspešného lokálneho politika, ktorí zmenil svoje mesto, tak je šanca, že to dotiahne vyššie. Príklady dobrej praxe obnovy, nájomné bývanie, parky či súťaže sa niekedy šíria smerom nahor,“ hovorí v podcaste urbanistka Milota Sidorová. Milota Sidorová je urbanistka a riaditeľka Kancelárie participatívneho plánovania na Metropolitnom inštitúte Bratislavy. Na Rádiu FM spolumoderuje reláciu o urbanizme a architektúre Živé mesto_FM. Rozhovor si môžete prečítať na webe: https://euractiv.sk/section/socialna-politika/interview/urbanistka-etos-krajin-nie-je-tak-silny-ako-mestska-denna-realita-ludi/ -------- Realizované s finančnou podporou Európskeho výboru regiónov -------- Pripravili Štefan Bako a Štefan Bako. -------- Všetky podcasty portálu EURACTIV Slovensko si môžete vypočuť na www.euractiv.sk/podcasty, v aplikácii Apple podcasty, PodBean, Sticher, Google podcasty a streamovacej služby Spotify.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.