Minister Budaj: Musíme zastaviť dovoz odpadu zo zahraničia
35:32

Minister Budaj: Musíme zastaviť dovoz odpadu zo zahraničia

11.06.2020
Richard Sulík vie, že ozelenenie slovenského prostredia je aj podmienkou prílevu investorov. Porozumenie medzi rezortom životného prostredia a hospodárstva sa testovalo, keď sa Slovensko pridalo k výzve na zelenú obnovu po COVID-19, hovorí v rozhovore pre EURACTIV.sk minister JÁN BUDAJ (OĽaNO). -------- Pripravili Zuzana Gabrižová, Irena Jenčová, Štefan Bako a Adam Bajla. -------- Všetky podcasty portálu EURACTIV Slovensko si môžete vypočuť na www.euractiv.sk/podcasty, v aplikácii Apple podcasty, PodBean, Sticher, Google podcasty a streamovacej služby Spotify.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.