EURACTIV Podcast | Diskusia o dvojitej kvalite potravín
01:37:03

EURACTIV Podcast | Diskusia o dvojitej kvalite potravín

06.08.2019
Podcast z diskusného fóra k zisteniam Spoločného výskumného centra EÚ (JRC) o dvojitej kvalite. Podujatie organizovalo Slovenské združenie pre značkové výrobky (SZZV) v spolupráci so Zastúpením Európskej komisie na Slovensku a uskutočnilo sa v Európskom informačnom centre, 5. augusta 2019. Panelovej diskusie sa zúčastnili: - Vladimíra Šucha, riaditeľ Spoločného výskumného centra (JRC) - Ladislav Miko, vedúci Zastúpenia EK na Slovensku - Ľubomír Tuchscher, výkonný riaditeľ SZZV - Jozef Bíreš, Štátna veterinárna a potravinová správa SR Podujatie moderoval vydavateľ portálu Euractiv, Radovan Geist. ---- Všetky podcasty portálu EURACTIV Slovensko si môžete vypočuť na www.euractiv.sk/podcasty, v aplikácii Apple podcasty, PodBean, Sticher, Google podcasty a streamovacej služby Spotify.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.