Prezident Cyklokoalície: Investície do cyklodopravy sú využívané veľmi neefektívne
31:17

Prezident Cyklokoalície: Investície do cyklodopravy sú využívané veľmi neefektívne

28.01.2021
Na rozvoj cyklodopravy stačí pomerne malý objem financií. Eurofondy čerpáme dobre, peniaze sa však nevyuživajú ako by sa mali, tvrdí prezident Cyklokoalície DAN KOLLÁR. --- Tento projekt je spolufinancovaný financovaný Európskou úniou --- Pripravili Michal Hudec a Štefan Bako --- Všetky podcasty portálu EURACTIV Slovensko si môžete vypočuť na www.euractiv.sk/podcasty, v aplikácii Apple podcasty, PodBean, Sticher, Google podcasty a streamovacej služby Spotify.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.