Diskusia | ,,Rozdelené" štáty americké - Ako ďalej za Atlantikom?
01:54:42

Diskusia | ,,Rozdelené" štáty americké - Ako ďalej za Atlantikom?

24.11.2020
Spojené štáty americké si zvolili nového prezidenta, ten súčasný však označil voľby za skorumpované a ukradnuté. Politický rozkol v krajine dosiahol nebezpečné rozmery. Zmiernenie politického a občianskeho napätia v krajine a stabilizácia americkej demokracie je aj v záujme EÚ. Európa potrebuje spoľahlivého kľúčového transatlantického partnera. Panelisti KNUT DETHLEFSEN, riaditeľ zastúpenia Friedrich Ebert Stiftung vo Washingtone TOMÁŠ VALÁŠEK, poslanec NR SR (Za ľudí), Veľvyslanec SR pri NATO (2013-2017) PETER KMEC, poslanec NR SR (nezaradený – Hlas-sociálna demokracia), Veľvyslanec SR v USA (2012-2018) CAROLINE BATKA, Katedra politológie FiF UK v Bratislave Moderátor ROBERT ŽANONY, Friedrich Ebert Stiftung Bratislava Tento podcast vznikol v spolupráci s bratislavskou kanceláriou Friedrich Ebert Stiftung.

Podcast EURACTIV Slovensko je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.