Efektívny Profesionál

Efektívny Profesionál

Moje meno je Mišo Duchoň, som kouč a toto je môj podcast s názvom Efektívny Profesionál, ktorého témou je rast a spokojnosť v pracovnej oblasti, pre lepší život celkovo. Viac o mne nájdeš na stránke https://www.misoduchon.com.

Podcast Efektívny Profesionál je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (14 epizód)

09:52
  
16.04.2022

Calendly.com pre dohadovanie stretnutí

Používam už dlho a šetrí mi to čas, nervy a eventuálne aj peniaze. Ak mávaš veľa session s klientmi, mávaš veľa meetingov a chceš v tom mať systém, vyskúšaj www.calendly.com
04:06
  
16.04.2022

Via negativa (inverzná metóda)

mentálny model, ktorý mi často pomáha rozhýbať sa pri riešení abstraktných problémov, ktoré nemajú jedno správne riešenie.
05:04
  
16.04.2022

Cargo cult (pozor na to!)

Vysvetľujem omyl, kedy si mýlime koreláciu za kauzalitu a potom sa divíme, že niečo nefunguje. 
08:15
  
16.04.2022

Barbell stratégia

Nassim Nicholas Tabel a jeho barbell stratégia mi bola často užitočná vo vlastnom živote, ale aj u klientov. Tu je v skratke jej podstata.
14:23
  
16.04.2022

Ako si vypýtať vyšší plat

Dozvieš sa tiež, ako to nerobiť, prečo to tak nerobiť, prečo to nefunguje a pridám konkrétne formulácie a stratégie, ktoré mi fungujú.
11:03
  
16.04.2022

Takto objavíš svoje skutočné hodnoty

Jednoduchý postup, ktorý ti môže lepšie pomôcť zistiť, kde sa práve nachádzaš, čo môže byť užitočné, ak sa chceš niekam posunúť - asi ako pri GPS navigácií, najprv chceš vedieť, kde si teraz a poznať svoje skutočné hodnoty môže pomôcť. Ja to robím takto.
29:03
  
16.04.2022

Ako mať flow v práci a v živote

Ak ťa zaujíma viac, čoskoro začínam program 'FLOW', viac informácií nájdeš na https://www.misoduchon.com/flow/
11:16
  
14.04.2022

Zámočníkova pasca (snaha vs. hodnota)

Bežná pasca, do ktorej sa chytajú zamestnanci, freelanceri aj podnikatelia. Za mňa najdôležitejšie je uvedomiť si ju a nechytiť sa do nej.
15:27
  
12.04.2022

Ako som sa stal CEO vo firme Neseda

Toto je príbeh z roku 2017 o tom, ako začala jedna z mojich najpoučnejších biznisových skúseností a k tomu pár poučení pre teba, ktoré môžeš aplikovať bezohľadu na to, či hľadáš novú príležitosť, niečo zakladáš, headhuntuješ ľudí a podobne. Drž sa! Mišo
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.