Work-life balance, pozvánka na Barcamp Bratislava (Ivo Potančok, Vibration.sk)
05:36

Work-life balance, pozvánka na Barcamp Bratislava (Ivo Potančok, Vibration.sk)

28.03.2019

 

Prinášame vám pozvánku na 5. ročník Barcamp, ktorý sa uskutoční 13.4.2019 o 9:00 v KC Dunaj v Bratislave. Tohtoročná téma je work-life balance. Je určená pre všetkých, čo sa chcú dozvedieť, ako byť úspešný a zároveň mať čas na svoje koníčky, rodinu a priateľov. Nie je to klasická konferencia, ale atmosféra býva veľmi uvoľnená. Viac vám prezradí Ivo Potančok z Vibration v našom rozhovore.

V rozhovore sa dozviete:

1:21 ako táto konferencia prebieha,

2:25 prečo Barcamp organizujú,

2:56 koľko stoja vstupenky a aká je kapacita,

3:20 podľa čoho boli vyberaní spíkri,

4:04 pre koho je Barcamp určený,

4:30 ako môžete podporiť Barcamp.

Podcast Ecommerce Bridge je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.