80. diel - Podľa čoho si vybrať dobrý notebook na prácu alebo do školy? - DOTYK EXPERT
08:34

80. diel - Podľa čoho si vybrať dobrý notebook na prácu alebo do školy? - DOTYK EXPERT

18.07.2021

Notebooky sa za posledných 10 rokov poriadne zmenili, ako sa v tom teda vyznať? Dva displeje? Super tenký? Veľa portov? 4K displej? Rozpoznávanie tvárou?

Prinášame vám audio stopu z nášho redakčného videa, kde sme zodpovedali na všetky otázky. Vy sa dozviete, podľa čoho si vyberať a čo všetko je dnes na trhu oproti minulosti.

Viac o výbere notebookov, ich testy a recenzie nájdete na www.touchit.sk

 

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.