68. diel - Šanca pre mladé dievčenské talenty z celého Slovenska - DOTYK
20:59

68. diel - Šanca pre mladé dievčenské talenty z celého Slovenska - DOTYK

16.05.2021

Projekt Girls Code Online realizuje online vzdelávanie v IT oblasti pre stredoškoláčky. Šancu na vzdelanie dostávajú naozaj všetky dievčatá. 

Vďaka pravidelným klubom programovania dievčatá zistia, že programovanie nie je iba práca pre chlapcov a že nie je také zložité, ako si možno predstavovali. V tomto vydaní podcastu Dotyk hovoríme o tom, ako sa dievčatá môžu do tohto projektu zapojiť.

Toto vydanie podcastu Dotyk, ako aj samotný prezentovaný projekt Girls Code Online vznikol vďaka podpore správcu domény .sk, spoločnosti SK-NIC.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.