9. diel - Televízia naša každodenná - DOTYK
26:49

9. diel - Televízia naša každodenná - DOTYK

10.04.2020

Máte doma televízor? A pozeráte na ňom televíziu, satelitné vysielanie či digitálnu televíziu? Alebo nebodaj internetovú televíziu? Aký je medzi nimi vlastne rozdiel a prečo sú televízory stále neoddeliteľnou súčasťou našich obývačiek? O tom, ako domáci televízor využiť naplno vám porozprávame v tomto vydaní podcastu DOTYK. Podcast DOTYK pre vás pripravuje redakcia TOUCHIT, viac zaujímavých článkov aj o televízoroch a televíznej ponuke nájdete na www.touchit.sk

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.