45. diel - Microsoft pomáha školám pri online vzdelávaní - DOTYK
22:18

45. diel - Microsoft pomáha školám pri online vzdelávaní - DOTYK

13.12.2020

Pandémia postavila školstvo a vzdelávanie pred ťažkú úlohu. Vzdelávať deti on-line. Zo dňa na deň sa museli do on-line prostredia dostať nielen deti, ale aj samotní učitelia.

Školy, ktoré dovtedy používali riešenie Office 365 mali menší náskok pred ostatnými. Microsoft sa však rozhodol všetkým vzdelávacím inštitúciám pomôcť. O tom, akú formu pomoci môžu učitelia a školy od Microsoftu očakávať nám porozprávala Zuzana Molčanová, špecialistka pre oblasť vzdelávania v spoločnosti Microsoft.

Viac o službách Microsoftu píšeme na našom webe www.touchit.sk

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.