62. diel - V lete si možno najnovšiu hernú konzolu, notebook či dokonca práčku nekúpite - DOTYK
25:45

62. diel - V lete si možno najnovšiu hernú konzolu, notebook či dokonca práčku nekúpite - DOTYK

04.04.2021

Súhra nešťastných udalostí vedie ku tomu, že si možno v lete nekúpite najnovšie herné konzoly, notebooky či bežné domáce spotrebiče.

Minulý rok začal úradovať koronavírus a mnohé fabriky zastavili výrobu, neskôr vyhorela továreň na výrobu čipov a čerešničkou na torte bola uviaznutá zaoceánska nákladná loď v Suezskom prieplave. Toto všetko vedie ku tomu, že výrobcovia nemajú dostatok čipov, ktoré sú dnes nielen v telefónoch či notebookoch, ale aj tak bežných spotrebičoch ako sú práčky či chladničky. 

Čo nás čaká v oblasti spotrebnej elektroniky v nasledujúcich mesiacoch a ako si s touto situáciou poradia výrobcovia? O tom sme hovorili v tomto vydaní podcastu Dotyk.

Viac o spotrebnej elektronike píšeme aj na našom webe www.touchit.sk.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.