16. diel - Zo zákulisia mobilných operátorov - DOTYK
43:04

16. diel - Zo zákulisia mobilných operátorov - DOTYK

31.05.2020

Ako korona zmenila služby mobilných operátorov? Budeme ešte navštevovať predajne, alebo budú operátori výrazne škrtať? Ako migrovali dáta po krajine, keď sa ľudia na dva mesiace presťahovali do home officov? Čo pre nás mobilný operátori chystajú, ako to je s pokrývaním krajiny, prečo sme my Slováci nároční na kvalitné telefóny a sieť napríklad v porovnaní s Čechmi? O tom sa rozprávame v tomto vydaní podcastu s Michalom Korcom, hovorcom spoločnosti Slovak Telekom. 

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.