60. diel - Ako funguje Čakáreň a kedy sa všetci dostaneme na rad? - DOTYK
36:37

60. diel - Ako funguje Čakáreň a kedy sa všetci dostaneme na rad? - DOTYK

21.03.2021

Štát spustil digitálnu Čakáreň na očkovanie.

Ako to funguje, prečo to spočiatku nefungovalo vôbec a od čoho závisí, kedy sa dostaneme na rad? Logistika okolo vakcinácie by mohla byť na ďaleko vyššej úrovni, my sme v tomto vydaní podcastu Dotyk diskutovali o tom, ako sa aplikácia Čakáreň vyvíjala, do ktorých očkovacích centier sa budeme vedieť zaregistrovať. Dotkneme sa aj ostatných riešení, ktoré by nám mohli pomôcť dostať sa z pandémie do voľnejších koľají. Ako bude fungovať COVID-pass, s ktorým budeme môcť cestovať po krajinách slobodne.

Prečítajte si viac o aplikácii Čakáreň a naše otázky a odpovede na našom webe www.touchit.sk.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.