14. diel - Sú nekonečné paušály naozaj nekonečné? - DOTYK
21:19

14. diel - Sú nekonečné paušály naozaj nekonečné? - DOTYK

17.05.2020

Pamätáte si časy, kedy sme platili za každú SMS-ku či aktiváciu paušálu? Je to už minulosť a operátori sa vo svojich ponukách paušálov upriamili na dátá, bez ktorých si už smartfón nedokážeme ani predstaviť. Najnovšie sú v ponuke aj nekonečné paušály. Sú skutočne nekonečné? A potrebujeme vôbec nekonečné dáta? Aj o tom sme sa rozprávali v tomto vydaní podcastu DOTYK. O mobilných operátoroch a paušáloch tiež často píšeme na www.touchit.sk.

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.