90. diel - Ako by mali firmy ukladať svoje dáta moderne - DOTYK
15:52

90. diel - Ako by mali firmy ukladať svoje dáta moderne - DOTYK

20.09.2021

Dáta majú dnes cenu zlata. Preto by firmy mali zvážiť ich najvhodnejšiu metódu ukladania.

V tomto vydaní podcastu Dotyk predstavíme najnovšie možnosti od firmy Hewlett-Packard Enterprise, ktoré súvisia s pojmami ako Data Services Cloud Console alebo HPE Alletra.

Ukladanie dát si kupujete ako službu s tým, že vaše potreby sa môžu v čase aj radikálne meniť a nechcete riešiť detaily, ako sú napr. aktualizácie jednotlivých častí celého riešenia alebo narastajúcu kapacitu. 

Viac o cloudových riešeniach píšeme aj na našom webe www.touchit.sk

Podcast DOTYK ǀ podcast časopisu TOUCHIT je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.